Bütçeniz az fakat aracınızı yüksek risklere karşı korumak mı istiyorsunuz?

Uygun fiyata kasko yaptırmak istiyorsanız işte size önerilerimiz;

A-PERT KASKO

Pert Kasko Sigortası ile kasko ana teminat grubu altında belirtilen riskler sonucu aracınızın tam hasara uğraması veya çalınması durumuna karşı teminat alabilirsiniz.

Pert Kasko Sigortası ile sağlanan güvence;

·        Aracın karayolunda veya demiryolunda kullanılabilen motorlu, motorsuz araçlarla çarpışması,

·        Gerek hareket gerek durma halinde iken, sigortalının veya aracı kullananın iradesi dışında araca ani ve harici etkiler neticesinde sabit veya hareketli bir cismin çarpması veya aracın böyle bir cisme çarpması, devrilmesi, düşmesi, yuvarlanması gibi kazalar,

·        Aracın yanması

·        Aracın veya araç parçalarının çalınması veya çalınmaya teşebbüs edilmesi şeklinde 4 ana başlık altında toplanmaktadır.

Pert Kasko Sigortası ürünü, mevcut prim seviyelerini yüksek bulmalarından ötürü Kasko Sigortası yaptırmayan tüketicilere yönelik hazırlanmıştır. Pert Kasko Sigortası en az prim ile Kasko Sigortası’ndaki en önemli temel riskleri teminat kapsamına almayı amaçlamaktadır.

Tüm araç gruplarına, model yılı sınırlaması getirilmeden teminat sağlayan Pert Kasko Sigortası kapsamında sigortalılar; asistans hizmetlerinden yararlanabilmektedirler.

B-HESAPLI ya da TUTUMLU KASKO

Hesaplı ya da Tutumlu Kasko Sigortası "Genişletilmiş Kasko", benzersiz avantajlar ve "tek bir poliçe" ile aracınız için ihtiyaç duyulan bütün sigorta teminatlarını bir arada sunuyor. Hususi otomobiliniz ve yolcu taşıyan maksimum 7 koltuk kapasiteli Glass Van tipi kamyonetiniz için daha hesaplı olan bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Üstelik tek bir marka için değil, tüm araç markaları için özel bir kasko ürünü.

Ne Avantajı Var?

Tüm hizmetlerini Sigorta şirketi ile anlaşmalı özel servislerden (herhangi bir motorlu taşıt üreticisi veya distribütörü tarafından yetkilendirilmemiş servis) almak isteyenler ,çok sayıda anlaşmalı özel servis istasyonu seçeneğinden 7 gün/24 saat hizmet sağlayan asistans yardımlarına kadar çok sayıda hizmetten yararlanma ayrıcalığına da kavuşmaktadır.

Hesaplı yada Tutumlu Kasko Sigortası’nda tüm araç grupları için ihtiyari mali mesuliyet teminatını “sınırsız” seçebilir hatta ikame araç teminatını tamamen çıkararak

hem aracınızı hem de bütçenizi güvence altına almış olursunuz. Türkiye’nin en köklü ve öncü sigorta şirketleri ile tek bir poliçe ile aracınız için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm sigorta teminatlarına bir arada, üstelik benzersiz avantajlarla sahip olabilirsiniz.